ANIOŁ TURMALINOWY Z PLATYNOWĄ TRĄBKĄ

  • Kod: 2300
  • Dostępność: Brak  (0szt.)
    Czas realizacji: natychmiast

Anioł o miedzianych skrzydłach, który gra na platynowej trąbce. Kolekcja "Parallel World" 

Anioł o miedzianych skrzydłach  pełen wdzięku i elegancji, potrafi szybować w powietrzu na swoich majestatycznych miedzianych skrzydłach. Jest to rzeźba wisząca, która doskonale sprawdzi się jako dekoracja ścienna.

Jego twarz wyraża skupienie i spokój, jakby dźwięki wydobywające się z jego platynowej trąbki były dla niego źródłem wewnętrznego ukojenia. Surowość ryflowanej szaty, wykończonej delikatnymi śladami połyskujących zdobień, kontrastuje z miedzianymi skrzydłami, które odbijają światło, dodając rzeźbie blasku i elegancji.
Ta ceramiczna rzeźba to dzieło intuicyjne, wykonane z pasją i precyzją, a jej piękno i delikatność sprawiają, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, dodając mu niepowtarzalnego klimatu i piękna.
Jednocześnie dając świadectwo absolutnie jednej kopii. W technice rzeźby intuicyjnej nie jest możliwe odtworzenie procesu twórczego w takim stopniu, aby rzeźba była taka sama jak oryginał i nosiła te same znamiona twórczego niepokoju i oddziaływania na odbiorcę.
Anioł należy do kolekcji aniołków turmalinowych, które powstają w naszej pracowni od 20 lat. W tej kolekcji powstały już tysiące anielskich postaci, które latają po niebie na całym świecie.

Materiał - szamot szkliwiony wypalany w temperaturze 1240 C - Pełna odporność na warunki atmosferyczne. Można czyścić w zmywarce.

Wszelkie prawa autorskie do prac i zdjęć zastrzeżone.

W razie wątpliwości pytaj spokojnie - odpowiem.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.