CHARLIE, CHŁOPAK. KTÓRY DAŁ SIĘ POWIESIĆ

  • Kod: 2291
  • Dostępność: Brak  (0szt.)
    Czas realizacji: natychmiast

"Charli, chłopak, który dał się powiesić" rzeźba ścienna z kolekcji "Świat równoległy"..
Przedstawia postać w stylu weneckim, trzymającą w ręku mały teatrzyk z lalką. Postać przykuwa uwagę nostalgią i oczekiwaniem, ale jednocześnie swoją zabawnością.
Można powiedzieć, że Charli wisi na ścianie, aby zawsze mógł być podziwiany przez swoich wielbicieli. Można to też określić to jako symboliczne „wiszenie” na hakach przez krytyków, którzy nie docenili mojego talentu . Zresztą ta ceramiczna rzeźba to nie tylko przedmiot, ale też inteligentna gra słów i znaczeń.
Charlie eksperymentator, dał się powiesić na ścianie, by oglądać świat z perspektywy wiszącej rzeźby.
Rzeźba ta jest idealnym dopełnieniem każdego pomieszczenia, dodając mu nie tylko humoru, ale także odrobiny refleksji nad naszym podejściem do życia. Jak wyglądamy w oczach Charliego????
To pytanie, na które każdy musi odpowiedzieć sobie sam, patrząc mu prosto w oczy.


Zapraszamy do wystawienia tej rzeźby w swoim domu lub biurze i cieszenia się jej pięknem i siłą. To prawdziwa gratka dla miłośników sztuki i tych, którzy cenią sobie przedmioty unikatowe i artystyczne.
Ta ceramiczna rzeźba jest wyjątkowym pojedynczym egzemplarzem, wykonanym ręcznie z gliny szamotowej i wypalonym w temperaturze 1240 stopni Celsjusza. Został również poszkliwiony złotem i miedzią, co nadaje mu wyjątkowej elegancji. Podpis artysty znajduje się na odwrocie, a jego wymiary to około 43 cm x 14 cm x 9 cm.

Rzeźba ceramiczna z kolekcji „Świat równoległy” to idealny wybór dla osób o romantycznej duszy, które chcą udekorować swoje ściany wyjątkowym dziełem sztuki. Wyruszyć w niezwykłą podróż pełną przygód i odkryć dzięki tej pięknej rzeźbie, która zachwyci Cię swoim wyglądem i przesłaniem.

 

 

#Dorotaurbaniakpelka #Cela37 #ceramikapelka #pierrot #stańczyk #www.cela37.com