PIERROT DE RESISTANCE ZE ZŁOTĄ WIOLONCZELĄ

  • Kod: 2285
  • Dostępność: Brak  (0szt.)
    Czas realizacji: natychmiast

Pierrot de résistance ze złotą wiolonczelą w muzycznej ekstazie - rzeźba ścienna z kolekcji "Świat równoległy".

 

Rzeźba ceramiczna ścienna.

 

Ceramiczna rzeźba ścienna z kolekcji "Parallel World" przedstawia Wiolonczelistę uwięzionego w chwili muzycznej ekstazy. Ta wyjątkowa rzeźba została wykonana ręcznie z gliny szamotowej i była wielokrotnie szkliwiona oraz pokryta lustrami w kolorze złota, miedzi. Został wypalony w  wysokiej temperaturze 1240 stopni Celsjusza, co zaowocowało trwałym i wysokiej jakości dziełem sztuki. Do stworzenia tej rzeźby nie użyto żadnej formy, co czyni ją unikatową, jedynym w swoim rodzaju egzemplarzem.

Rzeźba może ozdobić każde pomieszczenie w stylu nowoczesnym jaki i eklektycznym, nadając mu niepowtarzalny charakter i piękno. To prawdziwy „Pierrot de résistance” w świecie kolekcjonowania ceramiki i dla koneserów muzyki klasycznej.

 

Rzeźba o wymiarach około 35 cm x 15 cm x 12 cm, służy wyłącznie do dekoracji ścian. Został zaprojektowany, aby dodać odrobinę romantyzmu i artystycznego szyku do każdego domu, szczególnie dla tych, którzy kochają muzykę oraz doceniają piękno ceramiki ręcznie tworzonej szczególnej dla stylu pracy w technikach intuicyjnych.

 

Uwaga: dodatkowe oznaczenia widoczne na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży. Zdjęcia są również chronione prawami autorskimi, więc kupujesz naprawdę wyjątkowe i oryginalne dzieło sztuki. Jeśli szukasz wyrazistego elementu do swojego domu, ta ceramiczna rzeźba Pierrota z pewnością zrobi wrażenie.

 

 

#Dorotaurbaniakpelka #Cela37 #ceramikapelka #pierrot #stańczyk #www.cela37.com