DAY DREAM - KIEDY GRAM, ŚNIĘ I MAM W GŁOWIE PACHNĄCE KWIATY.

  • Codice: 2298
  • Disponibilità: Nessuno  (0szt.)

DAY DREAM

- Kiedy gram, śnię i mam w głowie pachnące kwiaty - rzeźba ścienna z kolekcji "Świat równoległy".
 
Zapraszamy do wyruszenia w cudowną podróż pełną przygód i odkryć z tą wyjątkową ceramiczną rzeźbą zatytułowaną "Marzenie - Kiedy się bawię, śnię, aw głowie mam pachnące kwiaty". Poprzez unikalne połączenie gliny i szkliwa artysta stworzył piękny obraz człowieka wyruszającego w niezwykłą muzyczną podróż w poszukiwaniu swojego marzenia, wiedzionego wonią kwiatów.
 
Ta ceramiczna rzeźba to dzieło sztuki, które pozwala zanurzyć się w wyobraźni i poczuć energię i moc słońca, które towarzyszy głównemu bohaterowi w jego drodze. Wykonana ręcznie z gliny, a następnie kilkakrotnie szkliwiona, ta ceramiczna rzeźba jest nie tylko piękna, ale także trwała i wytrzymała.
 
Zapraszamy do wystawienia tej rzeźby w swoim domu lub biurze i cieszenia się jej pięknem i siłą. To nie lada gratka dla miłośników sztuki oraz tych, którzy cenią sobie przedmioty unikatowe i artystyczne.
Ta ceramiczna rzeźba jest wyjątkowym dziełem, wykonanym ręcznie z gliny szamotowej i wypalonym w temperaturze 1240 stopni Celsjusza. Został również emaliowany złotem i miedzią, co nadaje mu wyjątkowej elegancji. Podpis artysty znajduje się z tyłu i ma wymiary około 44 cm x 14 cm x 11 cm.
 
Wyjątkowa ceramiczna rzeźba z kolekcji „Świat równoległy” to idealny wybór dla osób o romantycznej duszy, które chcą udekorować swoje ściany wyjątkowym dziełem sztuki. Wyrusz w niezwykłą podróż pełną przygód i odkryć z tą piękną rzeźbą, która zachwyci Cię swoim wyglądem i przesłaniem.
 

 

 

#Dorotaurbaniakpelka #Cela37 #ceramikapelka #pierrot #stańczyk #www.cela37.com