ZŁOTOSKRZYDŁY ANIOŁ KRÓLEWSKI Z JABŁKIEM

  • Kod: 2322
  • Dostępność: Brak  (0szt)
    Czas realizacji: natychmiast
  • 780,00 zł
  • Niedostępny

Złotoskrzydły anioł królewski z jabłkiem

Anioł to postać pełna wdzięku i elegancji, potrafiąca wzbić się w powietrze na swoich majestatycznych skrzydłach. Jest to rzeźba wisząca, która doskonale sprawdzi się jako dekoracja ścienna.

Jego anielska twarz wyraża ciekawość i spokój.
Surowość ryflowanej szaty, wykończonej delikatnymi śladami błyszczących zdobień, kontrastuje z błyszczącymi skrzydłami, które odbijają światło, dodając rzeźbie blasku i elegancji.

 

Szerokość: 15 centymetry
Wysokość: 41 centymetry
Głębokość: 9 centymetryTa ceramiczna rzeźba to dzieło intuicyjne, wykonane z pasją i precyzją, a jej piękno i delikatność sprawiają, że doskonale wpasuje się w każde wnętrze, dodając mu niepowtarzalnego klimatu i piękna.
Jednocześnie świadczy o absolutnie pojedynczym egzemplarzu. W technice rzeźby intuicyjnej nie jest możliwe odtworzenie procesu twórczego w takim stopniu, aby rzeźba była identyczna z oryginałem i nosiła te same oznaki twórczego niepokoju i oddziaływania na odbiorcę.
Anioł należy do kolekcji aniołów turmalinowych, które powstają w naszej pracowni od 20 lat. W tej kolekcji powstały już tysiące anielskich postaci, które latają po niebie na całym świecie.

Materiał - szamot szkliwiony wypalony w temperaturze 1240 C - Pełna odporność na warunki atmosferyczne. Można czyścić w zmywarce.

Wszelkie prawa autorskie do prac i zdjęć zastrzeżone.

W razie wątpliwości pytaj spokojnie - odpowiem