NIM ZAKWITNIE TYSIĄC RÓŻ, NIM ZAKWITNIE TYSIĄC MALW

  • Kod: 2328
  • Dostępność: Jest  (1szt)
    Czas realizacji: natychmiast
  • 1 480,00 zł

Zanim zakwitnie tysiąc róż, zanim rozkwitnie tysiąc malw.
Kolekcja „Parallel World” od Studio Cela37.

Anioł to postać pełna wdzięku i elegancji, która na swoich majestatycznych skrzydłach potrafi wznieść się w powietrze. Jest to rzeźba wisząca, która doskonale sprawdzi się jako dekoracja ścienna.

Jego anielska twarz wyraża ciekawość i spokój.
Surowość karbowanej szaty, ozdobionej delikatnymi śladami błyszczących zdobień, kontrastuje z błyszczącymi skrzydełkami, które odbijają światło i nadają rzeźbie blasku i elegancji.

Ta ceramiczna rzeźba to intuicyjne dzieło sztuki wykonane z pasją i precyzją. Dzięki swemu pięknu i delikatności doskonale wpasuje się w każde wnętrze, nadając mu niepowtarzalny klimat i piękno.
Jednocześnie wskazuje na egzemplarz absolutnie wyjątkowy. W technice rzeźby intuicyjnej nie jest możliwe odtworzenie procesu twórczego w takim stopniu, aby rzeźba była identyczna z oryginałem i nosiła te same oznaki twórczego niepokoju i oddziaływania na odbiorcę.
Anioł jest częścią kolekcji aniołów turmalinowych, które powstają w naszej pracowni od 20 lat. W tej kolekcji powstało już tysiące figurek aniołów latających po niebie na całym świecie.

Materiał - szamot szkliwiony, wypalany w temperaturze 1240°C - pełna odporność na warunki atmosferyczne. Można czyścić w zmywarce.

Szerokość: 19 centymetry
Wysokość: 34 centymetry
Głębokość: 9 centymetry


Wszelkie prawa autorskie do prac i zdjęć zastrzeżone.

W razie wątpliwości proszę pytać - odpowiem